درباره چاپ حافظ

Hafez printing & packaging complex

چاپ حافظ در سال 1343 با هدف نشر و ترویج اطلاعات و بالا بردن سطح فرهنگ، در شهر اصفهان احداث گردید و هم اکنون با داشتن بیش از نیم قرن سابقه درخشان و دارای شش لوح تقدیر کشوری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شعار پیشتاز رقابت درکیفیت همچنان پرچم‌دار خدمت‌رسانی درعرصه صنعت چاپ میباشد.

آنچه تفاوت درکیفیت را بوجود می آورد علاوه بر دانش فنی و بکارگیری سرمایه‌های انسانی متخصص ، سامانه های نرم افزاری پیشرفته، استفاده از متریال مرغوب، تجهیزات مدرن و نوآوری های روز دنیا از جمله ماشین چاپ GTO هایدلبرگ، ماشین چاپ 2 ورقی هایدلبرگ، لترپرس هایدلبرگ، طلاکوب هایدلبرگ، دستگاه یووی سیلندری، دستگاه های سلفون کش تمام اتوماتیک سرد و گرم و خط کامل صحافی کتاب و مجله، خدمات قابل توجهی را در حوزه های دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی، سلولزی و … ارائه می‌نماید.

این مجموعه  با داشتن سه مرکز تخصصی شامل موارد ذیل، به تسهیل ارائه خدمات به مشتریان از صفرتا صد تمام مراحل سفارش و بدون برون‌سپاری پرداخته و همواره تلاش نموده تا محصـولات خود را در بالاترین سطح کیفـی در کلیه مراحل پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ به مشتریان محترم ارائه نماید. امروزه بیشتر دغدغه تولیدکنندگان و صنعت‌گران وفای به عهد و تحویل به موقع سفارشات با کیفیت بالا می‌باشد. چاپ حافـظ با فراهم نمودن امکانات کامل در یک مجموعـه، تلاش نموده تا بتواند پاسخگوی مناسبی برای نیازهای مشتریان عزیز باشد و در این راستا مفتخر به ارائه خدمات به تعدادی از برندهای معتبر ایرانی از جمله شرکت زیپ‌کیپ، صفاطب، داروسازی ریحان نقش جهان(R N J)، داروسازی کوثر، شرکت دارویی آناشیمی، لابراتوار بهداشتی دکتر طالبی (کرم های ژائید- آروماتیک- ابیانه، دیت، نم سار)، شرکت آلن بیوتی، تولید کالاهای کمک پزشکی ظریف پلیمر، شرکت لورچ، چای نشان، چای آتیش، چای نیسان، قهوه نیدلس پاد، بیسکوئیت سلبن(باراکا) و …. بوده ایم.

پخش ویدیو

جوایز و افتخارات